Kuchyně

 

 

Na výrobu kuchyňských linek se specializujeme již od našeho prvopočátku. Kuchyně odborně vyrábíme  a  montujeme zakázkovým způsobem dle požadavků klienta a nároků na funkčnost a cenu. Kuchyň je jednou z nejfrekventovanějších místností v domě, proto investice do této místnosti je investicí dlouhodobou. Design kuchyně, proporce a její vybavení je velmi důležité proto, aby se člověk v kuchyni cítil dobře a vaření pro něj nebyla nutnost, ale radost.

Výroba kuchyňské linky začíná jejím zaměřením a stanovením základních kriterii pro 3D návrh kuchyňské linky a konečné kalkulace. Po stanovení všech přání se návrh přesouvá do výroby. Následuje montáž kuchyňské linky a Váš spokojený pohled na novou kuchyň.

Vyrábíme velmi moderní kuchyně od vysokého lesku, až po klasické či rustikální kuchyně. Barevné provedení kuchyně přizpůsobíme vašemu interiéru, nebo interiér přizpůsobíme vaší nové kuchyni.

Naše hlavní výhody oproti konkurenci jsou .dodání kvalitní kuchyně, individuální přístup, originální řešení prostoru ve spojení s moderním designem, dlouholeté zkušenosti a žádné skryté poplatky